חתונה 300 מוזמנים

באזור העסקים של רעננה נפתח לופט אירועים חדש בשם me. Me הוא הלופט המושלם לעריכת חתונה 300 מוזמנים ובהמשך נרחיב על כל הסיבות לכך!

המקום והמיקום

Me הוא לופט, המתאים לחתונות של עד 450 מוזמנים והוא נמצא במרכז האווירה התוססת של איזור הבילוי והעסקים של רעננה. הנוף הנשקף מהחלונות המקיפים את הלופט הוא הנוף הכפרי של העיר ושל הערים הסמוכות לה ומן המרפסת הצמודה ניתן לראות את חלקה החדש והמתפתח של העיר. בתוך הלופט עצמו תוכלו ליהנות מעיצוב חדשני וייחודי, הכולל ריהוט שייובא באופן מיוחד, קירות מעוצבים בסגנון צעיר, פינות ישיבה נוחות ומפנקות, עיצוב שולחנות מוקפד ונוח הן לסעודה והן לשיחה ועוד.

מה תאכלו?

כחלק מהשירות שלנו, אנו מציעים לכם לבחור את המנות הרצויות לכם מתוך התפריט המגוון, שהורכב באופן מיוחד על ידי שף הבית שלנו. המאכלים המוגשים אצלנו מורכבים מחומרי גלם טריים ואיכותיים ומוגשים במהלך האירוע על ידי צוות המקום, שנבחר בקפידה כדי לתת חוויית שירות לצד החוויה הקולינארית. בנוסף, אנו מזמינים אתכם ליהנות ממערכת המולטימדיה החדשנית שלנו, הכוללת מערכת תאורה והגברה מהמתקדמות בעולם ופיזור מחושב של מקרנים לצפייה נוחה במצגות שלכם מכל רחבי הלופט.

שירות מלא

הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם באופן אישי ויתרום לכם מניסיונו בתכנון חתונה 300 מוזמנים במטרה להקל עליכם עד כמה שניתן את הפקת האירוע ויצירת אירוע מושקע ומשמח במיוחד. בנוסף, מנהל האירוע ילווה את החתונה עצמה לכל אורכה וייתן מענה לכל צורך שיעלה במהלכה. אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור מקדים, במהלכו תוכלו להתרשם מהאווירה השוררת בלופט ובסביבתו ומרמת השירות שאנו נותנים לקהל החוגגים אצלנו.

דילוג לתוכן