חתונה בבית מלון

אם תמיד חלמתם על חתונה בבית מלון בהחלט ניתן להבין זאת ואנו ב-ME מזמינים אתכם לערוך אותה אצלנו!

קצת על ME

ME הוא לופט לחתונות, הנמצא בסמיכות לבית המלון פרימה מילניום שבחלקה הצפוני של העיר רעננה. מדובר על מלון עסקים מפואר, אשר נותן תחושת יוקרה כבר מרגע הכניסה אליו. הלופט עצמו מעוצב בסגנון צעיר ועכשווי ובו פינות ישיבה בסגנונות שונים, שולחנות הגשה מושקעים ואף פריטים עיצוביים, שהובאו באופן מיוחד ממדינות שונות בעולם. שטח הלופט כולל גם מרפסת מרווחת, ובה פינות ישיבה להנאת השוהים בה, הנוף האורבני של רעננה, צמחייה טבעית ואף עצי הדר, המייצרים תחושה של טבע ומרחבים. אם אתם מעוניינים לערוך אירועים בבית מלון, אנחנו ב-ME מזמינים את להתרשם מהמקום שלנו.

לופט מודרני ואורבני

יתרונות המלון

אחד היתרונות הבולטים של אירועים בבית מלון הוא האפשרות ליהנות מכל מה שיש לבית המלון להציע לכם כדוגמת ארוחות מסודרות, חניון ייעודי לאורחי המלון וחניונים נוספים בסמיכות אליו, אירוח בחדר פרטי בשלבי ההכנות לקראת החתונה וכמובן, אירוח של הזוג הטרי לאחר החתונה. במידה וצפויים להגיע לחתונה שלכם אורחים מרחוק, תוכלו להציע להם ליהנות גם מהאירוח והדבר נכון גם לגבי קיום שבת חתן ואירוח מלא לאורך כל השבת. לזוגות החוגגים את חתונתם אצלנו, בית המלון מציע חבילות אירוח מפנקות במיוחד!

הייחודיות של ME

תפריט האירועים שלנו הינו ייחודי והורכב על ידי שף הבית שלנו. אנו מקפידים על הגשת מזון מחומרי גלם איכותיים בלבד ואף פועלים בגישת farm to table. בנוסף, בחרנו להשקיע בקדמת הטכנולוגיה וציידנו את הלופט במערכת מולטימדיה, הכוללת מערכות הגברה ותאורה מהמתקדמות בעולם. אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור בבית המלון ובלופט, לחוש את האווירה ולהתרשם בעצמכם מכל מה למתחם כולו להציע לכם לקראת האירוע המרגש שלכם.

דילוג לתוכן