הפקת חתונה יוקרתית

הפקת חתונה יוקרתית דורשת, בראש ובראשונה, מקום יוקרתי ואנו מזמינים אתכם לערוך אותה ב-ME!

היוקרה של ME

ME הוא לופט מושלם למי שמתכנן הפקת חתונה יוקרתית של 100-400 מוזמנים באיזור בעסקים של רעננה. הלופט, שעוצב על ידי טובי המעצבים בארץ, עוצב בסגנון מודרני ויוקרתי. כחלק מעיצוב זה, הלופט מכיל ריהוט נוח, הכולל גם פינות ישיבה הפזורות בחלל הלופט, שולחנות הגשה יוקרתיים עם ציפוי שיש, פריטים עיצוביים שהובאו באופן מיוחד ממקומות שונים בעולם ועוד. כמו כן, הלופט כולל גם מרפסת מרווחת ושופעת צמחייה טבעית, המשקיפה אל הנוף האורבני של העיר.

מתחם אירועים חדש בשרון

במהלך האירוע

הפקת חתונה יוקרתית אמנם דורשת בחירה של מקום עם אווירה יוקרתית בהתאם, אבל נחוצים לשם כך גם פרטים נוספים וחשובים לא פחות. לכן אנו מציעים לכם תפריט מגוון ועשיר, שתוכנן על ידי השף שלנו. המנות המרכיבות את התפריט מורכבות מחומרי גלם איכותיים וטבעיים בגישת farm to table, אשר יוצרים ביחד את הטעם המושלם בכל מנה ומנה. כמו כן, הצוות של ME, אשר יגיש לאורחים שלכם את המנות שנבחרו על ידכם, נבחר בקפידה על מנת שיתנו שירות איכותי ואדיב לאורך האירוע כולו. בנוסף, אנו מזמינים אתכם ליהנות ממערכת מולטימדיה משוכללת, הכוללת מערכת תאורה והגברה מהמתקדמות ביותר שיש כיום ופיזור מחושב של מקרנים להקרנת המצגות האישיות שלכם וצפייה נוחה בהן בכל חלל הלופט. הפקת חתונה בבית מלון תתן לאורחים שלכם תחושה של יוקרה והנאה יחד.

הזמנה אישית

אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו סיור מקדים בלופט, במהלכו תוכלו להתרשם ממנו ומהשירות האישי שאנו מציעים לחוגגים אצלנו. הליווי שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, שיוכלו לתת לכם את כל המידע הנחוץ לכם על הפקת חתונה יוקרתית ולעזור לכם להפיק את החתונה המושלמת בשבילכם.

דילוג לתוכן