אירועים קטנים בשרון כשר

מתכננים אירוע קטן ושומרים כשרות? אתם צריכים מקום לעריכת אירועים קטנים בשרון כשר ו-ME הוא בדיוק מה שאתם מחפשים!

קצת על ME

ME הוא לופט לאירועים קטנים של החל מ-100 איש והוא נמצא באיזור הבילוי והעסקים של רעננה. הלופט מעוצב בסגנון מודרני ויוקרתי, הכולל פינות ישיבה נוחות, עיטורי קיר מרהיבים, פריטים מיוחדים שהובאו במיוחד ממקומות שונים בעולם ועוד. הלופט מוקף בחלונות גדולים, המשקיפים אל הנוף הכפרי של יישובי השרון הסמוכים ומהמרפסת של הלופט ניתן להשקיף אל חלקה הדרומי והאורבני של העיר לצד צמחייה טבעית וריחנית. אם אתם מחפשים מקום לאירועים קטנים בשרון, ME הוא המקום בשבילכם.

גן אירועים באיזור השרון

תפריט ועוד

שומרי הכשרות, ואלו המארחים שומרי כשרות, צריכים למצוא מקום בשביל אירועים קטנים בשרון  כשר ואנו ב-ME מציעים תפריט עשיר ומגוון וכמובן – כשר! התפריט שלנו הורכב על ידי שף הבית שלנו והמזון המוגש אצלנו מוכן במקום ומורכב מחומרי גלם טריים ואיכותיים. בנוסף, אנו מציעים לכם מערכת מולטימדיה חדישה. באמצעות מערכת זו תוכלו ליהנות מאיכות תאורה ושמע גבוהה במיוחד, בין אם בשביל מסיבת ריקודים ובין אם בשביל להעביר הרצאה או כל דבר אחר. במידה ותרצו להקרין מצגת באירוע שלכם, תוכלו להקרין אותה על גבי המסכים הפזורים ברחבי החלל ובכך לאפשר למשתתפי האירוע לצפות בה מכל מקום בלופט.

תמיד אתכם

אנו ב-ME מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו, שישמח לעזור לכם בתכנון האירוע על כל פרטיו ובנוסף, ימונה לכם מנהל אירוע, אשר ינכח לאורך כל האירוע וידאג עבורכם לכל הפרטים הקטנים וייתן מענה לכל צורך שיכול לעלות במהלכו. אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו סיור מקדים בלופט, במהלכו תוכלו לשאול אותנו את כל השאלות ולהתרשם מהלופט ומהאווירה שבו. ME מפשר לכם לערוך אירועי בוטיק בשרון.

דילוג לתוכן