אולמות אירועים מומלצים בשרון

מחפשים אולמות אירועים מומלצים בשרון לעריכת האירוע שלכם? בואו אלינו ל-ME!

קצת על ME

ME הוא לופט לאירועים פרטיים ועסקיים של 100-400 איש והוא נמצא באיזור הבילוי והעסקים של רעננה. הלופט מעוצב בסגנון יוקרתי ומודרני, הכולל שולחנות הגשה מעץ מלא וציפוי שיש, פינות ישיבה נוחות ומעוצבות, קירות מעוטרים בסגנון מודרני, פריטים ממדינות שונות בעולם ועוד. הנוף הנשקף מחלונות הלופט הוא הנוף הכפרי של יישובי השרון הסמוכים ואילו מהמרפסת שלו ניתן להשקיף אל חלקה הדרומי והאורבני של רעננה בעודכם יושבים בפינות הישיבה הפזורות בה לצד צמחייה טבעית וריח הדרים רענן.

אולמות אירועים ל500 איש

תפריט ועוד

שף הבית שלנו הרכיב עבורנו תפריט עשיר ומגוון, שהמנות המרכיבות אותו מוכנות במקום ומורכבות מחומרי גלם טריים ובאיכות ללא פשרות ומוגשות לחוגגים אצלנו על ידי הצוות האדיב והחייכן שלנו. בנוסף, אנו מציעים לכם מערכת מולטימדיה חדשנית, הכוללת מערכת הגברה ותאורה מהמתקדמות בעולם ומקרנים, באמצעותם תוכלו להקרין מצגות על גבי המסכים הפזורים ברחבי הלופט ולאפשר צפייה נוחה לכלל משתתפי האירוע שלכם. באיזור יש אולמות אירועים מיוחדים, אך המיקום של ME, העיצוב והצוות הנהד יוצרים רמה אחרת של אירוע.

שירות מלא

אנו ב-ME מאמינים, שליווי אישי ומקצועי יכול להשפיע רבות על הצלחת האירוע ולכן אנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו, שיוכל לתרום לכם מניסיונו הרב בתחום הפקת האירועים מכל הסוגים ובנוסף, מנהל אירוע מטעמנו ילווה באופן אישי את האירוע שלכם, על מנת שיוכל לתת מענה מידי לכל צורך שיעלה מכם ומהאורחים שלכם. אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור מקדים ב-ME, במהלכו תוכלו להתרשם מהאווירה המיוחדת של הלופט ושל המרפסת, מהצוות שלנו ומהתוספות הייחודיות לנו המתאפשרות לבעלי אירועים אצלנו ואורחיהם בהתאם לסוג האירוע.

דילוג לתוכן