אולמות אירועים יוקרתיים

מתכננים אירוע ומחפשים אולמות אירועים יוקרתיים? פשוט בואו אלינו ל-ME!

הנוף והאווירה

ME הוא לופט המיועד לאירועים מכל הסוגים של 100-400 איש והוא נמצא באזור הבילוי והעסקים של העיר רעננה. העיצוב היוקרתי והמודרני שלו בא לידי ביטוי, בין היתר, בפינות ישיבה מעוצבות ונוחות לישיבה, עיטורי קיר בסגנון מודרני, שולחנות הגשה מעץ מלא וציפוי שיש יוקרתי ועוד. החלונות הגדולים המקיפים את הלופט משקיפים אל השטחים החקלאיים והנוף הכפרי של יישובי השרון הסמוכים ומייצרים אווירה נעימה ואינטימית. במרפסת המרווחת תוכלו לשבת באחת מפינות הישיבה הרבות לצד צמחייה טבעית, האופפת אותה בניחוח הדרים רענן, ולהשקיף אל הנוף האורבני של חלקה הדרומי של העיר. אם אתם מחפשים אולם אירועים יוקרתי, ME הוא המקום בשבילכם.

מקומות לאירועים קטנים רעננה

איכות בלתי מתפשרת

שניים מהדברים החשובים ביותר כאשר מחפשים אולמות אירועים יוקרתיים הם כיבוד איכותי למשתתפי האירוע וטכנולוגיה מתקדמת. היות שכך, אנו מציעים לכם תפריט ייחודי, שהורכב על ידי שף הבית שלנו. המנות שבתפריט מוכנות במקום ומיוצרות מחומרי גלם טריים ואיכותיים בגישת farm to table. מבחינה טכנולוגית אנו מציעים לכם מערכת מולטימדיה איכותית, הכוללת מערכת הגברה ותאורה מהמתקדמות בעולם ומקרנים שפוזרו בלופט כדי להעניק אפשרויות צפייה מרובות לכל משתתפי האירוע, מכל רחבי הלופט ובכל רגע נתון. ME מאפשר עריכת אירועים קטנים ברעננה ברמה גבוהה שכל האורחים שלכם ידברו על האירוע שלכם.

שירות מותאם

השירות שאנו מציעים ללקוחותינו כולל ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו, שישמח לתרום מניסיונו הרב בתחום הפקת האירועים מכל הסוגים, פרטיים או עסקיים. כמו כן, לטוב האירוע שלכם ימונה מנהל אירוע מטעמנו, שילווה אותו לכל אורכו, ייתן מענה מידי לכל צורך שיעלה ויוודא שהוא מתנהל כמתוכנן. נשמח אם תתאמו עמנו סיור קצר בלופט , במהלכו תוכלו להתרשם בעצמכם ממנו ומהאווירה המיוחדת שיצרנו בו.

דילוג לתוכן