אולם אירועים יוקרתי

אם אתם מחפשים אולם אירועים יוקרתי לאירוע שלכם, בואו לערוך אותו אצלנו ב-ME!

על ME

ME הוא לופט לאירועים של 100-400 משתתפים. הוא נמצא באיזור העסקים של רעננה ומתאים לאירועים מכל הסוגים, עסקיים או פרטיים. הלופט מעוצב בסגנון יוקרתי, הכולל שולחנות הגשה מעץ מלא וציפוי שיש, פינות שישבה מעוצבות, פריטים עיצוביים שיובאו במיוחד ממדינות שונות בעולם ועוד. החלונות הגדולים המקיפים את הלופט משקיפים אל הנוף הכפרי של יישובי השרון ואילו מהמרפסת ניתן להשקיף אל חלקה הדרומי והאורבני של העיר מעל פינות הישיבה הפזורות בה ולצד הצמחייה הטבעית וריח ההדרים האופף אותה.

גני אירועים בשרון עד 300 איש

היוקרה של ME

אחד האלמנטים היוקרתיים של ME, מלבד העיצוב והאווירה שלו, הוא התפריט המגוון שהורכב בידי שף הבית שלנו. המנות שבתפריט מוכנות במקום ומורכבות מחומרי גלם איכותיים וטריים ואף בגישת farm to table. בנוסף, לרשותכם מערכת מולטימדיה חדשנית, הכוללת מערכת תאורה והגברה מהמקדמות ביותר שיש לטכנולוגיה להציע לנו. כמו כן, במידה ותרצו להקרין בפני משתתפי האירוע שלכם מצגת, תוכלו לעשות זאת באמצעות המקרנים הממוקמים במקומות שונים בלופט לצפייה נוחה מכל מקום בו. אם אתם מחפשים את אולם האירועים הכי טוב בארץ עבור האירוע שלכם, בואו להתרשם מהאולם החדש שלנו – ME.

השירות שעושה את ההבדל

אחד הדברים החשובים ביותר עבור מי שמחפש אולם אירועים יוקרתי הוא שירות איכותי וניהול מקצועי של האירוע. אנו ב-ME, גן אירועים מומלץ בשרון, מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו כבר מהשלבים הראשוניים של הפקת האירוע, במהלכו תוכלו להיעזר שניסיון רב השנים שלנו בתחום הפקת האירועים ובנוסף, את האירוע שלכם ילווה מנהל אירוע מטעמנו, שידאג למהלכו התקין לכל אורכו וייתן מענה מקצועי ומהיר לכל בקשה שתעלה בזמן אמת. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסיור מקדים ומתואם מראש, במהלכו תוכלו להתרשם מהלופט, מהמרפסת ומהאווירה המיוחדת שיצרנו.

דילוג לתוכן