אולם אירועים יוקרתי בשרון

מחפשים אולם אירועים יוקרתי בשרון? כאן נסביר לכם למה כדאי לכם לערוך את האירוע שלכם ב-ME!

מידע כללי

ME הוא לופט לאירועים יוקרתיים של 100-400 איש והוא מתאים לאירועים מכל הסוגים, עסקיים ופרטיים כאחד. הלופט ממוקם באיזור העסקים שבחלקה הצפוני של רעננה. חלונותיו הגדולים משקיפים אל הנוף המרהיב של השטחים החקלאיים של יישובי השרון הסמוכים ואילו עיצובו הפנימי מכיל פינות ישיבה נוחות ומעוצבות, שולחנות הגשה מעץ מלא וציפוי שיש יוקרתי, פריטים עיצוביים וייחודיים ממדינות שונות בעולם, קירות מעוטרים ועוד. במרפסת המרווחת של הלופט תוכלו למצוא פינות ישיבה נוספות, צמחייה טבעית וניחוח הדרים אל מול הנוף האורבני של דרום העיר. מעוניינים לערוך את האירוע שלכם באולם אירועים יוקרתי? ME נחשב כאחד מבין האולמות אירועים במרכז הארץ היוקרתיים ביותר.

אירועים מיוחדים

איכות האירוע

איכותו של אירוע נמדדת, בין היתר, על ידי האוכל המוגש בו ולכן אנו מציעים לכם את התפריט הייחודי, שהורכב על ידי שף הבית שלנו ומנותיו מוכנות במקום לשמירה על איכות וטריות חומרי הגלם שלו, חלקם בגישת farm to table. דבר נוסף שאנו מציעים לחוגגים אצלנו הוא מערכת מולטימדיה חדשנית, באמצעותה תוכלו ליהנות ממערכת תאורה מהמתקדמות ביותר שיש כיום ומאיכות שמע גבוהה במיוחד בזכות מערכת ההגברה שלנו. את המצגות שלכם תוכלו להקרין על גבי המסכים השונים בלופט ובעזרתם לאפשר למשתתפי האירוע שלכם צפייה בנוחות מקסימלית מכל מקום בו.

כאן בשבילכם

כאשר מחפשים אולם אירועים יוקרתי בשרון, אחד הדברים החשובים הוא השירות שניתן על ידי צוות האולם. לכן אנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו כבר מתחילת תהליך הפקת האירוע לצד ליווי של מנהל אירוע מטעמנו, שיהיה נוכח לאורך כל האירוע עצמו. אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור מקדים בלופט, במהלכו תוכלו להתרשם מהלופט ומכל מה שיש לו ולנו להציע לכם.

דילוג לתוכן