חתונה בכפר סבא

רוצים לערוך חתונה בכפר סבא? בואו לחגוג אצל השכנים ב-ME!

על ME

ME הוא לופט לחתונות, שנמצא בחלקה הצפוני של רעננה, בסמוך לכפר סבא. המיקום של הלופט מאפשר גישה נוחה מכל חלקי הארץ וכמו כן, יש בסביבתו המיידית מקומות חניה בשפע לטובת המגיעים לאירוע שלכם ברכב הפרטי. הלופט עצמו מעוצב בסגנון מודרני, הכולל פינות ישיבה נוחות ומעוצבות, עיטורי קיר מרהיבים, שולחנות הגשה יוקרתיים ועוד. בנוסף, בשטח הלופט יש גם מרפסת מרווחת ושופעת צמחייה טבעית וריח הדרים רענן. למעשה, אם מזג האוויר מאפשר זאת, ניתן לערוך את טקס החופה בתוך חלל הלופט או במרפסת – לבחירתכם.

חתונה 200 מוזמנים

אווירת המסיבה

חלק בלתי נפרד מאווירת המסיבה של חתונה בכפר סבא או כל עיר אחרת הוא החלק של האוכל. היות שכך, אנו מציעים לכם תפריט מגוון ועשיר, שכל מנותיו מוכנות במקום ומורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים. חלק נוסף של מסיבת חתונה, שפשוט אי אפשר בלעדיו הוא החלק של הריקודים. היות שכך, תוכלו ליהנות ממערכת המולטימדיה החדשנית שלנו, הכוללת מערכת תאורה והגברה מהמתקדמות ביותר שיש כיום. המקרנים הפזורים ברחבי החלל יאפשרו לכם להקרין מצגות אישיות, שכל משתתפי החתונה יוכלו לצפות בהן בנוחות מקסימלית מכל מקום בלופט. אם אתם רוצים לערוך חתונה קטנה בשרון, צרו קשר איתנו עוד היום ונעזור לכם להחליט.

שירות מעל ומעבר

אנו מאמינים, שהשירות הניתן לחוגגים משפיע משמעותית על חוויית תכנון החתונה ועל החתונה עצמה ולכן אנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו, שישמח לעזור לכם בכל שלבי הפקת החתונה ובאירוע עצמו ינכח מנהל אירוע מטעמנו, אשר יוכל לתת מענה מידי לכל צורך שיעלה. אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור מקדים, במהלכו תוכלו להתרשם בעצמכם מהאווירה של הלופט ומהצוות שלנו.

 

 

דילוג לתוכן