אירועים בשרון

מחפשים אולם אירועים בשרון עם אווירה מיוחדת ושירות איכותי? את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו!

מעט רקע

במתחם הבילוי והעסקים שבצפון רעננה נמצא לופט בשם ME. הלופט מתאים לאירועים מכל הסוגים, פרטיים או עסקיים, של 100-400 איש. הלופט מעוצב בסגנון יוקרתי ומודרני, הכולל פינות ישיבה מעוצבות, קירות מעוטרים בסגנון מודרני, פריטי אמנות ייחודיים ממקומות שונים בעולם ועוד. חלונותיו הגדולים של הלופט משקיפים אל הנוף הכפרי של יישובי השרון והמרפסת המרווחת שלו משקיפה אל הנוף האורבני של חלקה הדרומי של העיר. במרפסת תוכלו גם לשבת באחת מפינות הישיבה הרבות הפזורות בה לצד צמחייה טבעית וריחנית. בין אתם מעוניינים לערוך חתונות קטנות ומיוחדות או אפילו אירוע בר מצווה מיוחד, אנו מזמינים אתכם לME.

גן אירועים באיזור השרון

תפריט פלוס

המנות המרכיבות את התפריט הייחודי שלנו, שהורכב על ידי שף הבית שלנו, מוכנות במקום לקראת האירוע לשמירה על הטריות והאיכות של חומרי הגלם מהם הן מיוצרות. בנוסף, אנו מקפידים על הגשה מעוררת תיאבון מעל שולחנות מעץ מלא וציפוי שיש יוקרתי. לצד התפריט שלנו, אנו מציעים לכם גם את קדמת הטכנולוגיה באמצעות מערכת המולטימדיה שלנו, הכוללת מערכת הגברה ותאורה מהמתקדמות בעולם. במידה ותרצו להקרין מצגת או קליפ במהלך האירוע שלכם, תוכלו לעשות זאת על גבי המסכים הפזורים בלופט, המאפשרים לכלל המשתתפים צפייה נוחה מכל מקום בו.

השירות שלנו

ME הוא לא רק מקום לעריכת אירועים בשרון, אלא הוא חוויית שירות כוללת! אנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו לאורך כל תקופת הפקת האירוע שלכם ונשמח לתרום מניסיוננו הרב בתחום הפקת האירועים מכל הסוגים. כמו כן, נמנה עבורכם מנהל אירוע, אשר ילווה את האירוע שלכם לכל אורכו וייתן מענה מידי לכל צורך שיעלה במהלכו. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסיור, במהלכו תוכלו להתרשם מ-ME העצמכם.

 

דילוג לתוכן